Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Zdraví národaČlánkySoutěž „Ukaž knír“ o 5 PHI testů
soutez-ukaz-knir-o-5-phi-testu.jpg

Soutěž „Ukaž knír“ o 5 PHI testů

Zveřejněno: 14.11.2018

Listopad je již tradičně měsícem boje proti rakovině prostaty, kterou v České republice ročně onemocní téměř 8 000 mužů. U této příležitosti si pánové po celém světě pečlivě pěstují svůj knír, čímž dávají najevo, že jsou součástí hnutí, které se snaží změnit tvář mužského zdraví k lepšímu. SYNLAB tuto iniciativu podporuje, a proto vyhlašujeme soutěž o pět testů PHI, které slouží k určení indexu zdravé prostaty.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá: pod soutěžní příspěvek na našem Facebooku nám zašlete fotografii svého výstavního, módního, výstředního či pěstěného kníru a dejte Like našim Facebookovým stránkám SYNLAB Czech a Zdraví národa. Soutěže se mohou zúčastnit i dámy – kreativitě a originalitě se meze nekladou.

Čas na zaslání vašich kníratých fotografií máte až do 30. listopadu, kdy soutěž oficiálně končí. Soutěžit může každý, kdo má trvalý pobyt na území České republiky a zároveň dovršil věk 18 let.

Zvítězí ti, kteří zašlou fotografii toho nejlepšího kníru. Porota společnosti SYNLAB vybere pět výherců, jejichž jména budou zveřejněna na Facebookové stránce SYNLAB Czech. Každý výherce získá jeden poukaz na test PHI v hodnotě 1 400 korun.

Výherci jsou povinni sdělit pořadateli soutěže nejpozději do 14 dnů od vyhlášení výsledků své kontaktní údaje v České republice potřebné k odeslání výhry, která bude odeslána do dvou týdnů od sdělení kontaktních údajů pořadateli.

Soutěž není nijak sponzorovaná, podporovaná ani spravovaná sociální sítí Facebook a Facebook za ni žádným způsobem neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku. Účastí v soutěži každý vyjadřuje svůj souhlas s výše uvedenými podmínkami. Pořadatelem soutěže je společnost synlab czech s.r.o., Praha – Karlín, IČO 49688804.

Více informací o testu PHI si můžete si přečíst v našem článku, kde se mu podrobně věnujeme.

Doporučujeme


onemocneni-srdce-a-cev-mohou-dlouho-probihat-skryte-odhalte-ho-vcas.jpg

Onemocnění srdce a cév mohou dlouho probíhat skrytě, odhalte ho včas

03.06.2019Kardiovaskulární příhody patří mezi nejčastější příčiny úmrtí v Evropě i v České republice. Infarkt myokardu a mozková mrtvice se kvůli špatnému životnímu stylu vyskytují i u čím dál mladších lidí. Tyto nemoci nemusí být předem snadno odhadnutelné, ne vždy jsou totiž spojeny s typickými příznaky, jako je například vysoký krevní tlak nebo zvýšená hladina cholesterolu v těle. Skryté riziko vzniku závažných srdečních a cévních onemocnění lze ale odhalit speciální laboratorní metodou ze vzorku krve.
jak-se-chranit-pred-nemocemi-spinavych-rukou.png

Jak se chránit před nemocemi špinavých rukou

29.01.2018Vedli nás k tomu už od dětství: umyj si ruce před jídlem a po použití toalety. Pokud jste si tuto vštěpovanou radu vzali k srdci, dobře pro vás. Výrazně tím omezujete riziko řady vážných nemocí. Chřipka, žloutenka typu A, toxoplazmóza, listerióza, ale i běžnější rýma a nachlazení se vám můžou vyhnout, pokud věnujete pouhých 20 vteřin této základní hygieně.
astma-jak-ho-lecit-a-mirnit-priznaky.jpg

Astma – jak ho léčit a mírnit příznaky?

12.06.2019Astma je chronické onemocnění dýchacích cest, kterým v České republice dle odhadů trpí více než 800 tisíc lidí. Astma má z části dědičný základ, rozvinout se může v důsledku alergie, tělesné námahy či kvůli znečištěnému ovzduší. Nemoc se nejčastěji poprvé projevuje v dětství, propuknout však může i kdykoliv později. Nejlepším způsobem, jak se vyhnout astmatu nebo zmírnit jeho příznaky, je prevence. V léčbě pomůže laboratorní vyšetření, které odhalí alergeny způsobující potíže při dýchání.