Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Zdraví národaČlánkySoutěž „Ukaž knír“ o 5 PHI testů
soutez-ukaz-knir-o-5-phi-testu.jpg

Soutěž „Ukaž knír“ o 5 PHI testů

Zveřejněno: 14.11.2018

Listopad je již tradičně měsícem boje proti rakovině prostaty, kterou v České republice ročně onemocní téměř 8 000 mužů. U této příležitosti si pánové po celém světě pečlivě pěstují svůj knír, čímž dávají najevo, že jsou součástí hnutí, které se snaží změnit tvář mužského zdraví k lepšímu. SYNLAB tuto iniciativu podporuje, a proto vyhlašujeme soutěž o pět testů PHI, které slouží k určení indexu zdravé prostaty.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá: pod soutěžní příspěvek na našem Facebooku nám zašlete fotografii svého výstavního, módního, výstředního či pěstěného kníru a dejte Like našim Facebookovým stránkám SYNLAB Czech a Zdraví národa. Soutěže se mohou zúčastnit i dámy – kreativitě a originalitě se meze nekladou.

Čas na zaslání vašich kníratých fotografií máte až do 30. listopadu, kdy soutěž oficiálně končí. Soutěžit může každý, kdo má trvalý pobyt na území České republiky a zároveň dovršil věk 18 let.

Zvítězí ti, kteří zašlou fotografii toho nejlepšího kníru. Porota společnosti SYNLAB vybere pět výherců, jejichž jména budou zveřejněna na Facebookové stránce SYNLAB Czech. Každý výherce získá jeden poukaz na test PHI v hodnotě 1 400 korun.

Výherci jsou povinni sdělit pořadateli soutěže nejpozději do 14 dnů od vyhlášení výsledků své kontaktní údaje v České republice potřebné k odeslání výhry, která bude odeslána do dvou týdnů od sdělení kontaktních údajů pořadateli.

Soutěž není nijak sponzorovaná, podporovaná ani spravovaná sociální sítí Facebook a Facebook za ni žádným způsobem neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku. Účastí v soutěži každý vyjadřuje svůj souhlas s výše uvedenými podmínkami. Pořadatelem soutěže je společnost synlab czech s.r.o., Praha – Karlín, IČO 49688804.

Více informací o testu PHI si můžete si přečíst v našem článku, kde se mu podrobně věnujeme.

Doporučujeme


v-pripade-chronickych-infekci-mohou-pomoci-autovakciny.jpg

V případě chronických infekcí mohou pomoci autovakcíny

16.11.2018Trpíte opakovanými záněty dýchacích cest nebo močového měchýře? Pokud jde o akutní zánětlivé onemocnění, určitě je na místě léčba antibiotiky. V poslední době ale často dochází k jejich nadužívání, čímž se zvyšuje odolnost bakterií a antibiotika tak přestávají být účinná. Jejich dlouhodobé užívání má navíc negativní dopad na vaši mikroflóru, kde ničí „dobré“ bakterie, a narušuje tak celý imunitní systém. Jestliže se vám některé infekce často vracejí, můžete si nechat připravit autovakcínu, která posiluje aktivitu imunitního systému proti konkrétnímu původci vašeho onemocnění. Její hlavní výhodou je, že na rozdíl od antibiotik neničí ostatní bakterie v těle.
proc-nepodcenovat-spalnicky.png

Proč nepodceňovat spalničky

10.05.2018Spalničky patří mezi nejvíce nakažlivé infekce. Dříve je lékaři považovali za téměř vymýcené, v současné době však dochází k návratu této nemoci.
osvojte-si-lasku-k-jidlu-a-neplytvani.png

Osvojte si lásku k jídlu a neplýtvání

18.04.2018Životní styl „zero waste“ neboli život bez odpadu je poslední dobou na vzestupu. Jak název této filozofie napovídá, ideálem je nulový odpad. Snaha o prevenci a omezení plýtvání má za cíl ovlivnit vyčerpávání přírodních zdrojů a alarmující znečištění planety, které ohrožuje zdraví lidí, zvířat a rostlin. Základem je opětovné využívání všech možných zdrojů, s nimiž se v životě potkáváme. Co to znamená v praxi?