Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Zdraví národaČlánkySoutěž „Ukaž knír“ o 5 PHI testů
soutez-ukaz-knir-o-5-phi-testu.jpg

Soutěž „Ukaž knír“ o 5 PHI testů

Zveřejněno: 14.11.2018

Listopad je již tradičně měsícem boje proti rakovině prostaty, kterou v České republice ročně onemocní téměř 8 000 mužů. U této příležitosti si pánové po celém světě pečlivě pěstují svůj knír, čímž dávají najevo, že jsou součástí hnutí, které se snaží změnit tvář mužského zdraví k lepšímu. SYNLAB tuto iniciativu podporuje, a proto vyhlašujeme soutěž o pět testů PHI, které slouží k určení indexu zdravé prostaty.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá: pod soutěžní příspěvek na našem Facebooku nám zašlete fotografii svého výstavního, módního, výstředního či pěstěného kníru a dejte Like našim Facebookovým stránkám SYNLAB Czech a Zdraví národa. Soutěže se mohou zúčastnit i dámy – kreativitě a originalitě se meze nekladou.

Čas na zaslání vašich kníratých fotografií máte až do 30. listopadu, kdy soutěž oficiálně končí. Soutěžit může každý, kdo má trvalý pobyt na území České republiky a zároveň dovršil věk 18 let.

Zvítězí ti, kteří zašlou fotografii toho nejlepšího kníru. Porota společnosti SYNLAB vybere pět výherců, jejichž jména budou zveřejněna na Facebookové stránce SYNLAB Czech. Každý výherce získá jeden poukaz na test PHI v hodnotě 1 400 korun.

Výherci jsou povinni sdělit pořadateli soutěže nejpozději do 14 dnů od vyhlášení výsledků své kontaktní údaje v České republice potřebné k odeslání výhry, která bude odeslána do dvou týdnů od sdělení kontaktních údajů pořadateli.

Soutěž není nijak sponzorovaná, podporovaná ani spravovaná sociální sítí Facebook a Facebook za ni žádným způsobem neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku. Účastí v soutěži každý vyjadřuje svůj souhlas s výše uvedenými podmínkami. Pořadatelem soutěže je společnost synlab czech s.r.o., Praha – Karlín, IČO 49688804.

Více informací o testu PHI si můžete si přečíst v našem článku, kde se mu podrobně věnujeme.

Doporučujeme


zloutenka-c-skryta-hrozba-kterou-je-nutne-vcas-odhalit.jpg

Žloutenka C – skrytá hrozba, kterou je nutné včas odhalit

07.09.2018Žloutenka je nebezpečným virovým onemocněním, které může skončit až smrtí. Nejznámější jsou typy A, B a C. Zejména u hepatitidy C se v posledních letech zjišťuje, že je mnohem rozšířenější, než se dosud předpokládalo. Není totiž podle vnějších příznaků snadno odhalitelná a vyskytuje se i mimo tradiční rizikové skupiny, jako jsou drogově závislí. Zpozornět by měli především lidé, kteří dostali darovanou krev před rokem 1992, kdy se žloutenka C teprve začala diagnostikovat. Pokud je dlouhou dobu neléčená, způsobuje vážné poškození jater, které může vést až k úmrtí. Spolehlivě ji lze odhalit jen pomocí krevních testů.
renatin-blog-co-jsem-se-naucila-pro-dobrou-naladu.png

Renatin blog: Co jsem se naučila pro dobrou náladu

09.02.2018Dlouhá léta jsem se profesně věnovala cílové skupině náctiletých, pro něž je ono magické „být sám sebou“ jedním z velkých úkolů, kterými mají v tomto ožehavém období projít. Člověk je stíhán myšlenkami, co by ne/měl, ne/chtěl a jak moc je jeho pravé já ovlivněno rodinou, kamarády a dalšími vzory.
nakazenych-klistovou-encefalitidou-a-borreliozou-pribyva.jpg

Nakažených klíšťovou encefalitidou a borreliózou přibývá

04.09.2018Klíště je kvůli nemocem, které přenáší, jedním z nejnebezpečnějších parazitů v České republice. Počet nakažených je u nás nejvyšší v Evropě a každoročně se dál zvyšuje. Ačkoliv se léto chýlí ke konci, klíšťová sezóna je stále v plném proudu. Přečtěte si, jak na tyto parazity můžete vyzrát a vyhnout se tak nebezpečným onemocněním.