Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Zdraví národaČlánkySoutěž „Ukaž knír“ o 5 PHI testů
soutez-ukaz-knir-o-5-phi-testu.jpg

Soutěž „Ukaž knír“ o 5 PHI testů

Zveřejněno: 14.11.2018

Listopad je již tradičně měsícem boje proti rakovině prostaty, kterou v České republice ročně onemocní téměř 8 000 mužů. U této příležitosti si pánové po celém světě pečlivě pěstují svůj knír, čímž dávají najevo, že jsou součástí hnutí, které se snaží změnit tvář mužského zdraví k lepšímu. SYNLAB tuto iniciativu podporuje, a proto vyhlašujeme soutěž o pět testů PHI, které slouží k určení indexu zdravé prostaty.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá: pod soutěžní příspěvek na našem Facebooku nám zašlete fotografii svého výstavního, módního, výstředního či pěstěného kníru a dejte Like našim Facebookovým stránkám SYNLAB Czech a Zdraví národa. Soutěže se mohou zúčastnit i dámy – kreativitě a originalitě se meze nekladou.

Čas na zaslání vašich kníratých fotografií máte až do 30. listopadu, kdy soutěž oficiálně končí. Soutěžit může každý, kdo má trvalý pobyt na území České republiky a zároveň dovršil věk 18 let.

Zvítězí ti, kteří zašlou fotografii toho nejlepšího kníru. Porota společnosti SYNLAB vybere pět výherců, jejichž jména budou zveřejněna na Facebookové stránce SYNLAB Czech. Každý výherce získá jeden poukaz na test PHI v hodnotě 1 400 korun.

Výherci jsou povinni sdělit pořadateli soutěže nejpozději do 14 dnů od vyhlášení výsledků své kontaktní údaje v České republice potřebné k odeslání výhry, která bude odeslána do dvou týdnů od sdělení kontaktních údajů pořadateli.

Soutěž není nijak sponzorovaná, podporovaná ani spravovaná sociální sítí Facebook a Facebook za ni žádným způsobem neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku. Účastí v soutěži každý vyjadřuje svůj souhlas s výše uvedenými podmínkami. Pořadatelem soutěže je společnost synlab czech s.r.o., Praha – Karlín, IČO 49688804.

Více informací o testu PHI si můžete si přečíst v našem článku, kde se mu podrobně věnujeme.

Doporučujeme


proc-je-patek-trinacteho-smolny.png

Proč je pátek třináctého smolný

13.04.2018Tento den je u mnoha lidí zažitý jako nešťastný. Očekávání katastrofy ji však možná ještě více přivolává, protože jak se říká, všechno začíná v hlavě. Obavy může následovat nervózní chování, které k neštěstí přispěje nebo ho způsobí.
co-se-doopravdy-deje-behem-spanku.png

Co se doopravdy děje během spánku

22.02.2018Dobrý spánek je pro zdraví nezbytný. Osm hodin je podle odborníků optimální čas odpočinku pro dospělého člověka. Dlouhodobá spánková deprivace může zvyšovat riziko zdravotních problémů, jako je vysoký krevní tlak, srdeční choroby nebo cukrovka.
kocky-a-ledviny-proc-je-nutna-preventivni-pece.jpg

Kočky a ledviny – proč je nutná preventivní péče?

13.07.2018Kočky se nebojí žádné šarvátky a většinou z nich také vyváznou bez úhony, jako by doopravdy měly devět životů. Jednu neviditelnou slabinu ale sdílejí všechny z nich – ledviny, respektive závažné onemocnění ledvin, které může vyústit až v jejich kompletní selhání. Zákeřnost tohoto onemocnění spočívá v tom, že jeho příznaky jsou viditelné až ve chvíli, kdy už je pozdě. Spolehlivým způsobem, jak toto onemocnění včas odhalit, je laboratorní test krve nebo moči.