Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Zdraví národaČlánkySoutěž pro děti DOVOLENÁ S PANEM KAPIČKOU je tady!
soutez-pro-deti-dovolena-s-panem-kapickou-je-tady.png

Soutěž pro děti DOVOLENÁ S PANEM KAPIČKOU je tady!

Zveřejněno: 11.06.2019

Soutěž pro děti DOVOLENÁ S KAPIČKOU je tady! Letní prázdniny se nezadržitelně blíží a všechny děti se už určitě těší na dva měsíce pohody, zábavy a dovádění. Než se ale rozběhnou k vodě, na chatu nebo tábor, stihnou si s námi ještě zasoutěžit! Na výherce čeká batůžek, omalovánky, tetovačky, náplasti a sportovní láhev, a ani rodiče nepřijdou zkrátka! Získají totiž balíček krevních testů na zjištění hladiny tuků a cukrů a celkové kondice jater a ledvin. Jak s námi soutěžit?

Pravidla jsou jednoduchá: pod soutěžní příspěvek na našem Facebooku nám vložte obrázek pana Kapičky na dovolené a dejte Like naší Facebookové stránce Zdraví národa

 Čas na zaslání obrázků máte až do 28. června, kdy soutěž oficiálně končí. Obrázky do soutěže může poslat každý, kdo má trvalý pobyt na území České republiky a zároveň dovršil věk 18 let. Na soutěžní obrázky nezapomeňte uvést křestní jméno a věk malého autora/autorky.

Zvítězí ti, kteří zašlou nejhezčí obrázek Kapičky na dovolené. Porota společnosti SYNLAB vybere deset výherců, jejichž jména budou zveřejněna na Facebookové stránce Zdraví národa. Každý výherce získá jeden poukaz na test na zjištění hladiny tuků a cukrů a celkové kondice jater a ledvin, batůžek, omalovánky, tetovačky, náplasti a sportovní láhev. Výherní obrázky budou použity pro výzdobu vybraných odběrových pracovišť SYNLAB.

Výherci jsou povinni sdělit pořadateli soutěže nejpozději do 14 dnů od vyhlášení výsledků své kontaktní údaje v České republice potřebné k odeslání výhry, která bude odeslána do dvou týdnů od sdělení kontaktních údajů pořadateli.

Soutěž není nijak sponzorovaná, podporovaná ani spravovaná sociální sítí Facebook a Facebook za ni žádným způsobem neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku. Účastí v soutěži každý vyjadřuje svůj souhlas s výše uvedenými podmínkami. Zapojením se do soutěže souhlasíte s využitím obrázků pro marketingové účely společnosti synlab czech s.r.o. Pořadatelem soutěže je společnost synlab czech s.r.o., Praha – Karlín, Sokolovská, 186 00, IČO 49688804.

Klíčová slova: synlab czechsoutěž

Doporučujeme


pet-rad-jak-se-pripravit-na-odber-krve.jpg

Pět rad, jak se připravit na odběr krve

28.11.2018Krevní test dokáže odhalit spoustu potíží, od banálních infekcí až po závažná onemocnění. Díky preventivnímu vyšetření je můžete začít řešit dříve, než se rozvinou a zkomplikují. Pro správné vyhodnocení výsledků je důležitá kvalita krevního rozboru, na kterou může mít vliv celá řada maličkostí. Je jasné, že sladká limonáda zvedne hladinu krevního cukru, výsledky ale může ovlivnit například i rozčilení nebo chůze do schodů. Na odběr krve je proto dobré chodit v co nejlepší náladě a mít při tom na paměti několik základních doporučení. Čeho je tedy dobré se před odběrem vyvarovat?
stitna-zlaza-u-zvirat-nebezpecny-a-drahy-nepritel.png

Štítná žláza u zvířat – nebezpečný a drahý nepřítel

20.03.2018Ročně Češi vynaloží až dvě miliardy korun na zdravotní péči o domácí mazlíčky. Stejně jako u lidí přitom pouhý krevní rozbor napoví, co zvíře trápí, a lze tedy včas zahájit léčbu, která pak může být nejen účinnější, ale i levnější. Jak ukazují zjištění laboratoří synlab czech, velmi častým problémem psů i koček je onemocnění štítné žlázy. Často však u nich bývá odhaleno pozdě a o zvíře tak není adekvátně postaráno.
je-mozne-zjistit-zda-nam-hrozi-skryte-riziko-infarktu-ci-mozkove-mrtvice.png

Je možné zjistit, zda nám hrozí skryté riziko infarktu či mozkové mrtvice?

15.05.2018U infarktu myokardu i mozkové mrtvice platí, že se lékaři v praxi bohužel setkávají se stále mladšími pacienty s ischemickou atakou a že i minuty do okamžiku, než se lidé dostanou k odborníkům do nemocniční péče, hrají důležitou roli. Vlastně tu nejdůležitější. Proto je lepší těmto stavům předcházet. Zde o to více platí, že prevence je klíčová. Jedná se především o změnu životního stylu, která může zahrnovat dietu, zvýšení fyzické aktivity, omezení stresu a zejména také zákaz kouření. Pomoci ale může i moderní laboratorní test.