Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Zdraví národaČlánkyMějte své zdraví pod kontrolou s novou službou synlab czech
mejte-sve-zdravi-pod-kontrolou-s-novou-sluzbou-synlab-czech.jpg

Mějte své zdraví pod kontrolou s novou službou synlab czech

Zveřejněno: 14.09.2017

Společnost synlab czech představuje laboratorní péči nové generace a zájemcům nyní nabízí své služby také prostřednictvím e-shopu. Naši odborníci sestavili atraktivní balíčky laboratorních vyšetření navržené tak, abyste dostali ucelený přehled o svém zdraví. Balíčky pokrývají nejčastější civilizační onemocnění a zároveň nabízejí i některá vyšetření, která nejsou začleněna do systému veřejného zdravotního pojištění.

Tato služba je dostupná na www.nextlifeapp.cz, kde si rychle a snadno objednáte a zaplatíte vyšetření přímo z pohodlí domova. Přidanou hodnotou je vyhodnocení laboratorního výsledku naším lékařem specialistou.

Pečujte o to nejcennější, o své zdraví.

VÝBĚR Z NAŠÍ NABÍDKY VYŠETŘENÍ

CUKR POD KONTROLOU
Cukrovka, konkrétně její druhý typ, je považována za civilizační chorobu, která je u nás velmi rozšířená. Mít cukr pod kontrolou je důležité, protože jeho vysoká hladina nebolí a může skrytě během let způsobovat závažná onemocnění – trvalé poškození některých orgánů, především očí, ledvin, periferních nervů, cév a srdce. Tento test se hodí k odhalení cukrovky, ale i ke kontrole její léčby. Je vhodný pro osoby starší 25 let.

ZDRAVÉ TEPNY
Toto vyšetření krve je vhodné pro ty, kteří mají v rodině cukrovku, dnu, jakékoliv kardiovaskulární onemocnění (infarkt myokardu, cévní mozková příhoda) nebo trpí zvýšenou hladinou tuků v krvi.

FUNGUJE MOJE ŠTÍTNÁ ŽLÁZA, JAK MÁ?
Poruchami funkce štítné žlázy (hypertyreózou, hypotyreózou) trpí v České republice až pět procent populace, ženy pětkrát častěji než muži. Obvykle se projevují únavou, pocením nebo naopak zimomřivostí a bušením srdce. Neléčená porucha štítné žlázy může vést k neplodnosti či postižení srdce.

POTŘEBUJI PŘEOČKOVAT PROTI KLÍŠŤOVÉ ENCEFALITIDĚ?
Propásli jste čas přeočkování proti klíšťové encefalitidě? Tedy uplynulo od posledního očkování více než pět let? V tom případě je nejvhodnější tento test, který určí, jestli vám postačí přeočkování pouze jednou dávkou vakcíny, nebo zda je nutné očkovat znovu třemi dávkami.

Doporučujeme


5-tipu-jak-mit-pocit-uzasne-proziteho-vikendu.png

5 tipů, jak mít pocit úžasně prožitého víkendu

16.06.2017Také vám někdy v pondělí připadá, jako by víkend snad ani nebyl? Klíčem k příjemně naplněnému času, který neuteče jako voda, je poznávání nových věcí a ukládání zajímavých vzpomínek. 
jarnim-uklidem-na-plisne.png

Jarním úklidem na plísně

02.03.2018Věřili byste tomu, že na houby nemusíte chodit jen do lesa? Možná rostou přímo ve vaší domácnosti. Jsou miniaturní a říká se jim plísně. Jarní úklid byste měli zaměřit i na ně. Jsou totiž hrozbou, kterou není radno podcenit.
objednejte-se-na-bezplatne-vysetreni-hladiny-cukru-v-krvi.jpg

Objednejte se na bezplatné vyšetření hladiny cukru v krvi

16.11.2017Od 20. až do 29. listopadu se všichni zájemci starší 18 let mohou na webu nextlifeapp.cz objednat na vyšetření hladiny cukru v krvi, které dokáže odhalit již počáteční stadium cukrovky neboli diabetu 2. typu.