Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Zdravotní témata:
Domů > Ke stažení

Ke stažení

V období od 29. května do 9. června 2017 si mohou všichni zájemci nechat v rámci našeho programu na některém z odběrových pracovišť synlab czech zdarma vyšetřit hladinu tuků v krvi. Speciální žádanku na vyšetření s vámi vyplní sestřička přímo v odběrovém pracovišti. 14/06/2017
Poděkování za zájem o vyšetření tuků v krvi

Děkujeme všem zájemcům, kteří si během uplynulých dvou týdnů nechali ověřit, jestli je jejich hladina tuků v krvi v pořádku.

06/06/2017
Ještě tento týden nabízíme vyšetření tuků v krvi zdarma

Až do pátku 9. června si můžete bezplatně ověřit, jestli vás neohrožuje zvýšená hladina cholesterolu v krvi. Stačí, když přijdete na některé z našich odběrových pracovišť a necháte si odebrat vzorek krve k laboratornímu rozboru.

Kde všude se můžu nechat bezplatně vyšetřit?

Do programu Zdraví národa se můžete zapojit na některém z odběrových pracovišť synlab czech nebo u našich spolupracujících lékařů. Jejich přehled včetně pracovní doby najdete na této webové stránce v rubrice Seznam spolupracujících pracovišť.

Jak se dozvím výsledky vyšetření?

Výsledky vyšetření se dozvíte do jednoho týdne od krevního odběru. Při vyplňování žádanky před odběrem krve si můžete zvolit, jakým způsobem chcete výsledky obdržet. Můžeme vám je poslat poštou, nebo si je můžete vyzvednout přímo na odběrovém pracovišti synlab czech.