Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Zdravotní témata:
Domů > Ke stažení

Ke stažení

V současnosti v této sekci nejsou žádné dokumenty ke stažení.03/10/2017
Poděkování za zájem o vyšetření revmatoidního faktoru

Děkujeme všem zájemcům, kteří si přišli ověřit, jestli jsou jejich klouby v pořádku a nehrozí jim revma. Toto vyšetření revmatoidního faktoru, tedy protilátky, jež se vyskytuje v krvi pacientů s revmatoidní artritidou, brzy zařadíme i do nabídky našich balíčků preventivních vyšetření a bude možné si jej objednat na www.nextlifeapp.cz.

27/09/2017
Zdraví národa - revmatoidní faktor

Možnost objednání na bezplatné vyšetření revmatoidního faktoru v rámci projektu Zdraví národa byla ukončena. Všichni objednaní tak mají poslední možnost zajít během dnešního dne na vybrané odběrové pracoviště na bezplatný krevní odběr.

Proč je bezplatné vyšetření revmatoidního faktoru určeno jen lidem starším 30 let?

K rozvoji onemocnění revmatoidní artritidou nejčastěji dochází mezi 40. a 60. rokem. Z tohoto důvodu nabídneme vyšetření pouze zájemcům starším 30 let.

Jak dlouho bude odběr krve trvat?

Samotný odběr krve zabere pár minut. Počítejte ale, prosím, s nějakým časem navíc na administrativní záležitosti spojené s objednávkovým systémem. Po odebrání žilní krve doporučujeme ještě 5 minut v klidu počkat v čekárně, poté můžete odejít domů.