Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Zdravotní témata:
Domů > Ke stažení

Ke stažení

V současnosti v této sekci nejsou žádné dokumenty ke stažení.25/07/2017
Připravujeme pro vás další bezplatné vyšetření, tentokrát se zaměříme na klouby

V druhé polovině září vám nabídneme další bezplatné vyšetření. Tentokrát budeme zjišťovat tzv. revmatoidní faktor, který je ukazatelem možného onemocnění kloubů. Pro více informací sledujte naše webové stránky nebo Facebook Zdraví národa.

14/06/2017
Poděkování za zájem o vyšetření tuků v krvi

Děkujeme všem zájemcům, kteří si během uplynulých dvou týdnů nechali ověřit, jestli je jejich hladina tuků v krvi v pořádku.

Kde všude se můžu nechat bezplatně vyšetřit?

Do programu Zdraví národa se můžete zapojit na některém z odběrových pracovišť synlab czech nebo u našich spolupracujících lékařů. Jejich přehled včetně pracovní doby najdete na této webové stránce v rubrice Seznam spolupracujících pracovišť.

Jak se dozvím výsledky vyšetření?

Výsledky vyšetření se dozvíte do jednoho týdne od krevního odběru. Při vyplňování žádanky před odběrem krve si můžete zvolit, jakým způsobem chcete výsledky obdržet. Můžeme vám je poslat poštou, nebo si je můžete vyzvednout přímo na odběrovém pracovišti synlab czech.